100 ідей, що змінили мистецтво Майкл Бьорд купити у ВСЛ

Виявляється книги про мистецтво це ще один різновид нон-фікшену (окрім літературознавчого), читаючи який я отримую задоволення. 100 ідей, що змінили мистецтво” Майкла Берда — книгу, яку хочеться читати по одній сторінці вдень, а гортати щовечора. Лист буде відправлено в службу підтримки. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб відповісти вам максимально швидко.

100 ідей, що змінили мистецтво

Люди змінилися, стиль життя змінився, технології, підходи, розуміння мистецтва змінилися, а потреба творити — лишилася. Книга надзвичайно красива, її приємно розглядати, навіть просто тримати в руках. Він видається технічним та дуже сухим із великою кількістю “розумних” слів та дуже складними та часто беззмістовними реченнями. Відділення Нової пошти – безкоштовно від 799 грн.

Вам може бути цікаво

Нарешті, завдяки фарбі у тюбиках, пейзажисти, реалісти та інші художники отримали можливість передати весь реалізм, який бачили на власні очі та мали змогу працювати безпосередньо з натури, з пленерами, які надалі шли прямо на виставки та на продажі. На сьогоднішній день важко собі уявити, що якби не фарба у тюбиках ми, можливо, ніколи побачили деякі найвідоміші витвори мистецтва, адже до їх винайдення, єдиним більш менш зручним способом писання картин на природі чи планері була акварель. Саме олійною фарбою (ХV) було написано більшість найвідоміших картин світу картин. Вона являє собою поєднання подрібненого пігменту та рослинної олії, до якої також додають розчинник, який трохи розріджує її, утворюючи бажану текстуру.

  • Яскраве оформлення, приємний на дотик папір, якісні ілюстрації на кожній сторінці — все це дарує виняткове естетичне задоволення.
  • На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
  • Тут переплетені різні типи ідей, від технік, до матеріалів, до мистецьких течій.
  • От гуглиш ти картини Босха, а там не зчувся як позначаєш що б ще такого глянути в Мадриді, бо ж не Босхом єдиним.
  • Потім кусаєш лікті, що не встиг добігти до Делакруа, коли зачинявся Лувр і з якого дива ти не сходив в жоден музей мистецтва в Токіо?

Дуже цікаво було поглянути на мистецтво в розрізі ідей – деякі ідеї перевинаходять себе з роками. Тут переплетені різні типи ідей, від технік, до матеріалів, до мистецьких течій. Загалом, можна сказати, що тримаєш в руках концентровану історію мистецтва, від античності до сьогодення. Як можна легко зрозуміти з назви, в цій книзі зібрані 100 ідей, які так чи інкаше повпливали на мистецтво. Тут вам і простенька акварель і цинкові тюбики, щоб нещасні художники змогли нарешті виповзти зі своїх задушливих майстерень на природу, і психотропні речовини та скульптури голів з власної крові.

Анотація  “100 ідей, що змінили мистецтво”, Майкл Бьорд

Майже 300 кольорових ілюстрацій створюють потужний візуальний супровід, перетворюючи книжку на мандрівку крізь епохи, стилі та ідеї. Проаналізувати історію мистецтва, виділити основне, згрупувати хронологічно, а подати лаконічно. І доступно, https://chl.kiev.ua/CGI-BIN/sp/part/index.php?razdel=11&page=529&lang=ukr&lang=rus щоб такі чайники, як я, змогли прочитати і зрозуміти подану інформацію. Проте у 1841 році, портретист Джон Ґофф Ренд винайшов спосіб пакування готових олійних фарб у тюбики, що дозволило багатьом художникам писати там, де їм заманеться.

Shopping Cart
Open chat
1
Chat with us 👋
Hi there 👋
How can I help you?