Apple випустила першу бета-версію iOS 15 5 деталі Смартфони

З цими змінами пов’язані нові ризики для користувачів, зокрема шахрайство, віруси, нелегальний контент та проблеми з конфіденційністю. Щоб цей магазин міг використовуватися для iPhone, він повинен пройти процес перевірки Apple. Зверніть увагу, це лише початок тестування iOS 17.4, і ми очікуємо ще більше змін та доповнень.

ios 15.4.1 що нового

Стенограми подкастів будуть широко доступні з iOS 17.4, випуск якої очікується до березня. Перед встановленням бета-версій варто пам’ятати, що це може бути ризиковано. Бета-версії часто містять помилки та можуть нестабільно працювати, тому рекомендується встановлювати їх лише на вторинні пристрої або для розробки та тестування програм. Поки проблем з бетою після встановлення нами не було, однак можливі помилки в програмах та псування часу роботи пристрою. Можна також не сумніватися, що багато ШІ-функій отримає камера і додаток галереї, а плейлисти в Apple Music будуть автоматично генеруватися.

Нові втрати Росії: Генштаб відзвітував про удари ЗСУ

При цьому наголошується, що значна частина нових “фішок” буде ексклюзивною для iPhone 16, а попередні моделі отримають тільки деякі з нових можливостей. IOS 15.5 містить https://shostka.info/shostkanews/facts-about-australia/ удосконалення для програми «Подкасти» від Apple та інших функцій, а також виправлення помилок. Програма «Світлини» тепер може вручну встановлювати час і дату фотографії.

Вийшла iOS 17.4 beta 1 — що нового і чи варто встановлювати

Щоб завантажити оновлення, потрібно підключитися до Wi-Fi і бажано підключити пристрій до зарядного пристрою, а потім натиснути кнопку «Завантажити та встановити». Текст доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike; також можуть діяти додаткові умови. Застосунок CSAM визначає відомий матеріал сексуального насильства над дітьми в облікових записах iCloud Photos. Це розпізнавання базується на перцептивному хеші під назвою NeuralHash.

Нове у iOS 15.4.1 згідно Apple …

Зайдіть у Параметри – «Профіль завантажено» і встановіть його. Перейдіть до «Оновлення програмного забезпечення» та здійсніть пошук апдейта. Зайдіть у Налаштування — «Профіль завантажений» та встановіть його. Журналісти проаналізували код бета-версії iOS 17.4, де виявили перші деталі про майбутні ШІ-можливості яблучної системи.

Додаток також дозволяє користувачеві переглядати інформацію про фотографію, таку як камера, яка використовується для фотографування, та розмір файлу фотографії. У додатку «Світлини» тепер користувач може шукати місця, які є всередині зображень, однак ця функція працює лише на чипі Apple A12 та пізніших версіях. Налаштування транскрипції в Apple Podcasts ConnectВідповідно до 9to5Mac, функція відображена за допомогою нового значка «Цитата» на нижній панелі інструментів програми.

Shopping Cart
Open chat
1
Chat with us 👋
Hi there 👋
How can I help you?