Apple выпустила iOS 15 7 1 для тех, кто не хочет или не может обновиться до iOS 16

Оновлення стосуються як дизайну, так і функцій. Деякі користувачі вже отримали відповідні сповіщення на свої смартфони. Цього разу якихось революційних оновлень чекати не варто. Оновлення iOS 15.7 та iPadOS 15.7 усувають кілька вразливостей ядраа також проблеми безпеки у Контактах, Картах, Safari, розширеннях Safari, Командах та WebKit. Нагадаємо, ми писали про те, що акумулятор телефону може швидко розряджатися через одну поширену помилку, яку допускають користувачі.

ios 15.7 що нового

Головним досягненням Apple в цьому оновленні стала багатозадачність. Також в iOS 4 вперше з’явився FaceTime, iBooks, можливість організації додатків по папках, Personal Hotspot, AirPlay і AirPrint. У Apple TV можна перезапустити пряму трансляцію спортивного змагання. Виправлений баг із Сафарі, коли вас може перекинути на попередню сторінку. У Сафарі виправлено помилку, коли вас перекидає на головну сторінку замість нової. Материалы со знаками Ⓡ, Ⓟ, О новостях компаний, Пресрелиз публикуются на правах спонсорства.

Потужний обстріл України сьогодні: Зеленський зробив важливу заяву

Велика відстань – не привід робити знімки низької якості. Дивіться розділ Захист зору за допомогою функції «Відстань до екрана» на iPhone. Створіть унікальний екран, який бачитимуть люди, коли ви їм телефонуватимете. Під час телефонного виклику ваша контактна картка відображається на екрані абонента. Дивіться розділ Додавання Alexandra Stan або змінення вашого фото й постера. Нові функції і поліпшення, додані в iOS 12, не так великі або революційні, як у деяких попередніх оновленнях ОС. Замість цього iOS 12 більше зосередилася на поліпшенні часто використовуваних функцій і на додаванні зморшок, які покращують використання людьми своїх пристроїв.

Історія пошуку

Нові засоби захисту приватності в Siri, Пошті тощо надають більше прозорості й можливостей вам контролювати ваші дані. Від титанової рамки до програмного забезпечення на основі штучного інтелекту – Galaxy S24 Ultra забезпечує більш цілісний і комплексний користувацький досвід, ніж його попередник. Galaxy S24 Ultra оснащений системою квадрозуму, яка дозволяє робити чіткіші знімки з високою роздільною здатністю і якісним масштабуванням, якщо порівнювати з Galaxy S23 Ultra. Камера на 50 Мп відтепер має 5х оптичний зум.

Першокласний модуль NPU. Камера за найвищими стандартами індустрії. Відтепер удосконалена можливостями AI

Дивіться розділ Читання вголос тексту й написів у вашому оточенні за допомогою Лупи на iPhone. Прийміть ліцензійну угоду і перед вами відкриється сторінка з реєстрацією в якості розробника, де потрібно буде підтвердити участь у програмі. Можливо, найбільша зміна, внесена в iOS 13, полягає в тому, що ця ОС більше не працює на iPad.

Shopping Cart
Open chat
1
Chat with us 👋
Hi there 👋
How can I help you?