Ukraine The Best Культурний простір від А до Я

Водночас імена вітчизняних діячів культури продовжували сяяти на міжнародній культурній арені. З нагоди Дня Незалежності L’Officiel Online зібрав 5 книг, які закохають вас в українську культуру. На виставці будуть представлені близько 30-ти найкращих робіт Криволапа з приватних колекцій та нові твори. Під час відкриття буде презентовано арт-каталог із серії “Музей приватних колекцій” під назвою “Анатолій Криволап. Збірка №1”. Це перший в Україні каталог одного художника, до якого увійшли 299 робіт тільки із фондів українських колекціонерів. При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов’язкове (для інтернет-ресурсів – гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.

ukraine. the best. культурний простір від а до я

Так, це книжка не для особистої книгозбірні. Їй навіть не місце стояти на бібліотечних полицях — але в кожному читальному залі (столичному, обласному й районному) вона мусила би лежати на видноті. Так, вона не https://gi.edu.ua/koledzh/pidrozdily/biblioteka/bibliotechni-resursy/item/357-elektronni-periodychni-vydannia-ukrainy дешева — бібліотека може за ту ж ціну придбати зо два десятки пристойних масових видань. Ю́рій Олекса́ндрович Комелько́в (нар. 30 вересня 1962, Сіверськ Донецької обл.) — видавець, галерист, колекціонер.

«Скарби України. Культурна спадщина народу»

Так, перелік героїв дійсно викликає багато запитань. І це теж по-своєму добре, бо означає, що нам є з кого обирати, що наша культура за ці 25 років поповнилася персоналіями, які гідні дискусій і продовжень таких само ґрунтовних, хоч і неоднозначних, видань, як «Ukraine. The best Культурний простір від А до Я». Розповідає про сто найважливіших творів мистецтва й архітектурних пам’яток України. Від до доісторичних часів до сьогодення — книжка висвітлює культуру Скіфії та Київської Русі, а також досліджує зародження українського модернізму й мистецтва сьогодення. Кошти з продажу видання спрямовують Українському ПЕН для підтримки вітчизняних авторів.

Zenko Foundation подарував Одеському музею картину Степана Рябченка

Читаючи арт-бук (до речі, на це пішло багацько часу, бо я «застрягла» не декілька годин поспіль), відкрила для себе нові імена, а про вже раніше відомих поглибила «багаж» знань. 24 серпня Україна відзначає 32-гу річницю проголошення Незалежності. Цей день є надзвичайно важливим для кожного українця — кожен із нас вшановує історичні та культурні надбання. Упродовж років українське мистецтво трансформовувалося та змінювалося.

Найближчим часом продавець з Вами зв’яжеться для завершення угоди.

Shopping Cart
Open chat
1
Chat with us 👋
Hi there 👋
How can I help you?